Biches & Bûches

Rätik nr 76 | peened triibud Biches & Bûchesi Le Petit Silk Mohairist ja Le Petit Lambswoolist

Rätik nr 76 | peened triibud Biches & Bûchesi Le Petit Silk Mohairist ja Le Petit Lambswoolist

Tavahind CHF 63.31 koos käibemaksuga, millele lisandub
Tavahind Müügihind CHF 63.31 koos käibemaksuga, millele lisandub
1 von

Biches & Bûches

Rätik nr 76 | peened triibud Biches & Bûchesi Le Petit Silk Mohairist ja Le Petit Lambswoolist

Rätik nr 76 | peened triibud Biches & Bûchesi Le Petit Silk Mohairist ja Le Petit Lambswoolist

Tavahind CHF 63.31 koos käibemaksuga, millele lisandub
Tavahind Müügihind CHF 63.31 koos käibemaksuga, millele lisandub

Kohaletoimetamine: 01.09 - 03.09

Väike laovaru

Kostenloser Versand ab 79 €

Innerhalb Deutschlands

30 Tage kostenlose Retoure

Eine kostenlose Rücksendung pro Bestellung innerhalb Deutschlands.

Sorgenfrei-Projektgarantie

Exklusiv

Fehlt deinem Projekt noch Garn, eine Nadel oder Zubehör? Bestelle projektbezogene Ergänzungen innerhalb von 30 Tagen versandkostenfrei nach.

Garantiebedingungen ansehen →

Kirjeldus

Juhend sisaldub komplektis – PDF-juhend (saksa keeles).

Kudumiskomplekt ettevõtte Biches & Bûches salli nr 76 jaoks. Pärast ostu saad PDF-juhendi allalaadida; see kuulub komplekti.

Õrnalt triibuline sall muutub lihtsa pitsilise mustri abil kaunilt kergeks ja õhuliseks.

Kood oma salli nr 76 õmblusteta, kasutades ettevõtte Biches & Bûches lõngu Le Petit Lambswool ja Le Petit Silk Mohair. Nende kahe lõnga kombinatsioon loob mõnusa tekstuurivahelduse, mis tundub imeliselt pehme.

Fotod: ©️ Biches & Bûches

Kõik kudumiskomplekti kohta

Suurused
üks suurus 

Valmis kudumi mõõdud
Pikkus 120 cm 
Mahakudumisserva laius 96 cm

Vajalikud vardad
3,5 mm ringvardad (80–100 cm)

Kudumissuund
otsast otsani (ühest otsast teiseni, õmblusteta ridadena)

Raskusaste
keskmine 

Koetihedus:
21 silmust mustris 3,5 mm vardal = 10 cm

Lõngakogus
põhivärviga:
2 vihikut Le Petit Lambswooli ettevõttelt Biches & Bûches koos
triibuvärvidega
1 vihik Le Petit Lambswooli ettevõttelt Biches & Bûches koos
1 vihik Le Petit Silk Mohairi ettevõttelt Biches & Bûches 

Värvikombinatsioon
Juhendi värvid (põhivärv koos triibuvärvidega):
dark gold koos dark green grey ja dark blue green’iga
Värvivariandid (põhivärv koos triibuvärvidega): 
light peach koos dark orange grey ja dark green brown’iga
summer blue koos dark blue ja dark green brown’iga
mermaid koos off white’i ja grey beige’iga
off white koos grey beige’i ja medium grey brown’iga

Soovitud värvi pole?
Link: lõngale (Le Petite Lambswool ettevõttelt Biches & Bûches)

Link: lõngale (Le Petite Silk Mohair ettevõttelt Biches & Bûches)

Lõng
Le Petite Lambswool ettevõttelt Biches & Bûches
100% villa (lambavilla)
50 g/vihik, u 250 m

      

koos
Le Petit Silk Mohair ettevõttelt Biches & Bûches
30% Mulberry siidi, 70% Super Kid Mohairi
25 g/vihik, u 212 m

      

Juhend
Selles pakendis on juhend (PDF, saksa keeles) – pärast ostu saad allalaadimislingi e-posti teel.

Tootja: TROLAND & Cie, chez DIMOLOG S3, 22 rue des Canadiens, 27300 Bernay, Prantsusmaa, info@bichesetbuches.com, vastutav isik: TROLAND & Cie, chez DIMOLOG S3, 22 rue des Canadiens, 27300 Bernay, Prantsusmaa, info@bichesetbuches.com

Kuva täielikud üksikasjad
  • Minu lubadus: tõeliselt head lõngad!

    Mina ja mu meeskond otsime alati sinu jaoks parimat.
    Kohtume disainerite ja tootjatega ning võtame sortimenti ainult need lõngad ja mudelid, mis meid vaimustavad!

    Kudumisentusiastidena teame kõike oma sortimendis olevatest lõngadest ja oleme paljud mudelid ise kudunud. Kui vajad abi või sul on küsimusi, oleme alati sinu jaoks olemas.

    Rabea

  • Kiire tarne DHL-iga

  • Tasuta tagastamine (DE)

  • Turvalised makseviisid

1 von